POZOR ! Změna sídla Nadačního fondu Kapka naděje! Nově sídlíme v ulici Žatecká 16/8, Praha 1 Josefov
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Mýdlo BOTANICUS ve tvaru srdce - růže a okurka

3 hodnocení
 

Osvěžující mýdlo s čerstvými okurkami obohaceno o květy růže se zjemňujícími a utišujícími účinky na pokožku.

Krásný dárek vyrobený z přírodních surovin, velmi svěží a intenzivní vůně.

Limitovaná kolekce s logem Nadačního fondu Kapka naděje. 

Váha: 40g. 

Pouze pro vnější použití.

Dostupnost Skladem (84 ks)
50 Kč
   
Kategorie Dárky od kosti
 

Výjimečností firmy je uzavřený cyklus pěstitel – výrobce – prodejce v rámci jedné firmy. Tento cyklus je „obrazně“ naznačen ve spojení 3 latinských slov v názvu firmy. HORTUS (zahrady) – APOTHICUS (lékárna – výroba) – BOTANICUS (názvy obchodů)

Pěstování rostlin, bylin, ovoce a zeleniny ve vlastních zahradách je základem výroby extraktů, výluhů a olejů. Extrakty vyrábíme z čerstvých bylin, nikoliv sušených, jak je tomu ve většině kosmetických výrobků jiných firem. Bezprostřední blízkost zahrad a výrobního areálu zaručuje okamžité zpracování přírodní suroviny. Všechny tyto suroviny, které pocházejí z našich zahrad, jsou zařazeny do kategorie BIO.


Vlastní výroba všech kosmetických výrobků a potravin probíhá ve výrobních halách, které splňují přísné hygienické normy. Většina pracovních postupů je založena na ruční práci. V recepturách a výrobních postupech se odráží nejen tradice a původní receptury našich předků, ale zároveň nové a moderní poznatky v oblasti výroby kosmetiky. Základním principem při výrobě kosmetických výrobků je používání nejvyššího možného obsahu rostlinného materiálu a jejich parfemace pouze esenciálními oleji.

www.botanicus.cz 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: